لینک ثبت نام

خرید ویدئوی وبینار

درباره وبینار

سلام. تو این وبینار دو ساعتی می خوام شما رو با مبحث سرمایه گذاری کوانت (Quantitative) و الگوتریدینگ یا معاملات الگوریتمی آشنا کنم. اما قبل از اینکه بگم دقیقا چیا می خوام بگم، چندتا سوال ازتون دارم:

  • فکر می کنید شرکت های تولید مواد غذایی، هر کدوم یه عالمه حاج خانم تو کارخونه دارن که مشغول پخت و پز و ترشی انداختن و این جور کاران؟
  • یا مثلا شرکت های خودرو سازی و قطعه سازی، همه ی هزاران قطعه هر خودرو رو دستی می سازن و بعد یه اوستا مکانیک همه رو دستی سرهم می کنه؟

پس چرا فکر می کنید هنوز حتما باید به صورت دستی تو بورس و بازارهای سرمایه تحلیل و ترید کنید و راه دیگه ای وجود نداره …؟!

تازه، مسئله اینجا ختم نمیشه. فرض کنید اون شرکت خودرو سازی، اون طور که مثال زدم کار می کرد. در اون صورت چندتا ماشین تو یه سال می تونست تولید کنه؟ فوقش صد تا. در حال حاضر یه شرکت خودرو سازی نوعی سالی چندتا می تونه تولید کنه؟ بیش از یه ملیون ماشین!

پس به جای یکی دو بازار و چندتا نماد و گشتن و تحلیل تمام وقت و درنهایت از دست دادن بعضی از فرصت های ورود و خروج، چرا من از این ایده خودکارسازی استفاده نکنم و حداقل حداقلش، دیگه فرصت از دست رفته نداشته باشم …؟! حالا بماند که می تونم روی بازارهای مختلف، رصد و اشراف کامل داشته باشم و با دقت و تعدادی ترید کنم، که یه تیم چندین و چند نفره ترید هم نمی تونه – اونم با صرف وقت بسیار ناچیز و نزدیک به صفر …!

خب، حالا بریم سر اصل مطلب.

محتوا در یک نگاه

سرفصل های ارائه از این قراره:

  1. سرمایه گذاری کوانت چیست؟
  2. الگوتریدینگ چیست؟
  3. تفاوت سرمایه گذاری و تحلیل کوانت یا کمّی (Quantitative) با سرمایه گذاری و تحلیل کیفی (Qualitative)
  4. ارزش زمان و فرصت های از دست رفته
  5. انواع مختلف سرمایه گذاری کوانت
  6. دانش ها و ابزار مورد نیاز
  7. معرفی دوره جامع سرمایه گذاری کوانت
  8. معرفی دوره الگوتریدینگ پیشرفته رمزارزها

تو این وبینار مختصر و مفید، اول خدمتتون عرض می کنم که سرمایه گذاری کوانت چی هست. در ادامه هم مقوله الگوتریدینگ رو معرفی می کنم و میگم فرقش با سرمایه گذاری کوانت چیه.

در ادامه تفاوت های سرمایه گذاری و تحلیل کمی و کیفی رو توضیح میدم.

بحث سر این نیست که تحلیل و ترید دستی بده، اخه، منسوخه و از این حرفا، و ما مدرن و باکلاس و شاخیم. اصلا این مقایسه موضوعیت نداره و اساسا اشتباهه!

غذای خونه جای غذای آماده رو نمی گیره، هیچ حاج خانومی هم نمی تونه در مقیاس یه کارخونه غذا بپزه! حتی نمی تونه طمع و کیفیت غذایی خونگی و همزمان صرفه اقتصادی رو در مقیاس یه کترینگ حفظ کنه!

به نظر من مهم ترین بخش این وبینار، قسمت چهارم هست که اونجا از یک دید کاملا بیزینسی و پولی براتون توضیح میدم اصلا چرا سرمایه گذاری کوانت؟!

آیا حتما و همیشه سرمایه گذاری کوانت؟ و اینکه منِ نوعی، با توجه به توانایی های مالی، علمی و سایر ظرفیت هام، چه انتظار معقول و واقع گرایانه ای می تونم داشته باشم؟

در ادامه انواع مختلف سرمایه گذاری کوانت رو از نظر افق سرمایه گذاری، بازه زمانی و روش های اجرایی و عملی کردنش توضیح میدم. همچنین با هم مرور می کنیم که اگر بخوایم یه الگوتریدر یا سرمایه گذار کوانت بشیم، چه چیزهایی رو در چه سطوحی باید بلد باشیم.

در نهایت دوتا از دوره هایی که در این زمینه برگزار می کنم رو خدمتتون معرفی می کنم. تو دوره جامع سرمایه گذاری کوانت، تمام اونچه باید بلد باشید تا بتونید تحلیل و ارزیابی کوانت انجام بدید رو آموزش میدم و ابزارهای لازم برای این کار رو به زبان پایتون با هم می سازیم. برخلاف اونچه که ممکنه به نظر برسه، بخش اعظم این دوره کاربردی و عملیه امــا، مرحله آخر و استارت ترید خودکار رو تو دوره بعدی داریم.

بخش اصلی و نایاب دوره جامع سرمایه گذاری کوانت، آموزش و تشریح بیزینس پلن الگوتریدینگ هست و به شکلی کاملا بازاری و پولی بررسی می کنیم که این کار برامون چقدر درآمد جاری و سود سرمایه گذاری می تونه داشته باشه.

تو دوره الگوتریدینگ پیشرفته رمزارزها، بهتون آموزش میدم چطور زیرساخت اجرایی و سفارش گذاری، و داشبورد معاملاتی خودتون رو داشته باشید. جعبه ابزار الگوتریدینگمون تو این دوره کامل میشه و از اون مهم تر، بهینه سازی های دقیق تر و پیشرفته تر با رویکرد کاسبی رو تو این دوره داریم. همه ابزارهایی که ازشون استفاده می کنیم هم اوپن سورس و رایگان هستن.

دوره الگوتریدینگ پیشرفته رمزارزها کاملا عملیه، اکثرا شامل برنامه نویسی و مهندسی نرم افزاره و خروجی دوره فقط برای بازار رمزارزها پیاده سازی میشه.

همچنین، آموزش های مفهومی و ارائه شده در دوره جامع سرمایه گذاری کوانت، پیش نیاز ضمنی این دوره هست و اونها رو باید بلد باشید. من اجبار نمی کنم که حتما اول تو دوره جامع سرمایه گذاری کوانت شرکت کنید، اما همون طور که گفتم، سرفصل های اون دوره رو باید کاملا بلد باشید و اینجا اونا رو دوباره مرور نمی کنیم.

پیشنهاد ویژه

اولین دوره الگوتریدینگ پیشرفته رمزارزها تخفیف ویژه داره و در نیمه دوم مرداد ماه برگزار میشه.

ضمنا شرکت کنندگان دوره جامع سرمایه گذاری کوانت علاوه بر تخفیف مضاعف اولین دوره، در سایر دوره های الگوتریدینگ هم تخفیف ویژه خواهند داشت.

حرف آخر

مرسی از وقتی که گذاشتید و این مطلب رو خوندید. توی وبینار خیلی مفصل تر در مورد سرمایه گذاری کوانت و الگوتریدینگ صحبت می کنیم. مدت زمان وبینار دو ساعته، 90 دیقه اولش توضیحات هست و 30 دیقه آخرش پرسش و پاسخه، فیلم وبینار هم ضبط میشه و در اختیار شرکت کنندگان قرار داده میشه.

کسانی هم که تو این وبینار ثبت نام نکردن، می تونن فیلم ضبط شده وبینار رو خریداری کنن.

پس حتما ثبت نام کنید و ببینید چه خبره!؟! 😉

لینک ثبت نام

خرید ویدئوی وبینار